Zakłady bukmacherskie forBET w aplikacji na Androida

Sprawdź teraz zalety aplikacji mobilnej bukmachera forBET

Zakłady bukmacherskie forBET na wyciągnięcie ręki!

 

Szybkie płatności

Możliwość szybkiego doładowania konta poprzez aplikację. Teraz jeszcze wygodniej!

Jako nowoczesny podmiot oferujący zakłady bukmacherskie online przygotowaliśmy dla naszych graczy możliwość natychmiastowego zasilenia konta gracza za pośrednictwem przelewu bankowego w ponad 30 różnych bankach. Wpłaty na konto gracza w serwisie forBET można dokonać za pośrednictwem jednej z dostępnych metod płatności:

Zasilenie konta gracza przelewem bankowym lub kartą kredytową/debetową dzięki metodzie DOTPAY. Czas realizacji w kilka minut, 24h/ 7 dni w tygodniu. Szczegółowe informacje na stronie po zalogowaniu się na swoim koncie klienta. Brak dodatkowych opłat i prowizji. Możliwość skorzystania z szybkich przelewów. Możliwość wpłaty poprzez portmonetkę elektroniczną.

Zasilenie konta gracza przelewem bankowym lub kartą kredytową/debetową dzięki metodzie PayU. Czas realizacji kilka minut, 24h/ 7 dni w tygodniu. Szczegółowe informacje na stronie po zalogowaniu się na swoim koncie klienta. Brak dodatkowych opłat i prowizji.

Zasilenie konta gracza przelewem bankowym. Czas realizacji kilka minut, 24h/ 7 dni w tygodniu. Brak dodatkowych opłat i prowizji. Możliwość wygenerowania blankietu do zapłaty offline. Szczegółowe informacje na stronie po zalogowaniu się na swoim koncie klienta. Brak dodatkowych opłat i prowizji.

Gorąco zachęcamy również do wpłaty poprzez jedną z tzw. portmonetek elektronicznych. Dostępne są one poprzez system wpłat DOTPAY:

Zasilenie konta gracza jest możliwe za pośrednictwem przelewu bankowego lub karty kredytowej/debetowej, dla zarejestrowanych graczy forBET, którzy ukończyli 18 rok życia.

Aby zasilić konta gracza, zaloguj się na stronie forBET, kliknij w „Wpłaty/wypłaty” w górnej części strony. Następnie należy postępować według instrukcji na stronie.

Najwięcej zakładów na żywo

Najszerszą ofertę na polskie ligi masz teraz w kieszeni! Sprawdź zarówno ofertę przedmeczową, jak i 15 000 miesięcznie naszych zakładów NA ŻYWO!

Oferta zakładów Live gwarantuje nieprawdopodobne emocje z wnoszenia zakładów podczas trwania meczu, aż do ostatniej minuty spotkania. Dzięki naszej ofercie nie musisz już śpieszyć się do punktu bukmacherskiego w mieście, aby wnieść zakład na ulubioną drużynę. Mając dostęp do Internetu, możesz typować wyniki nawet w czasie trwania danego zdarzenia sportowego. Zakłady Live to prawdziwe emocje i prawdziwie wielkie wygrane!

Kursy Zakładów Live są dynamiczne i modyfikowane w zależności od przebiegu danego zdarzenia. Oferta dotyczy nie tylko piłki nożnej, ale także innych dyscyplin, takich jak tenis, Formuła 1, football amerykański, hokej na lodzie czy koszykówka.

ForBET posiada bogatą ofertę zdarzeń, która zadowoli nawet najbardziej wybrednych graczy. U nas możesz obstawiać nie tylko zwycięzcę meczu. Wnosząc Zakład Live, masz do dyspozycji wiele innych możliwości: typowanie wyniku pierwszej połowy, drużyny strzelającej pierwszego gola, ilości bramek w danym spotkaniu i wiele innych. Aktualną listę rozgrywek, które udostępniamy graczom do typowania na żywo, znajdziesz na stronie forBET w zakładce Zakłady Live.

Match tracker

Wizualizacja meczów i śledzenie ich akcja po akcji sprawi, że obstawianie nabierze dodatkowych rumieńców!

Match Tracker oferuje swoim klientom animacje na żywo wszystkich akcji meczowych i dogłębnych treści w czasie rzeczywistym dla szerokiej gamy sportów. Match Tracker zapewnia rozrywkę użytkownikom dzięki ulepszonej graficznie wizualizacji na żywo wszystkich działań związanych z meczem i dogłębnej zawartości w czasie rzeczywistym, dzięki czemu fani sportu. Prawdziwie rozrywkowe relacje na żywo z szerokiej gamy dyscyplin sportowych. Unikalna wizualizacja na żywo wszystkich akcji meczowych w czasie rzeczywistym

Grudzień 2017 pełen emocji w zakładach bukmacherskich w forBET

Wiele niespodzianek w nadchodzącym miesiącu.

To będzie naprawdę gorący okres dla graczy.

Więcej informacji już wkrotce

Dostepność na Apple iOS

JUŻ WKRÓTCE

Sprawdź nową aplikację forBET na Androida!

Witajcie w nowej aplikacji mobilnej forBET! Teraz możesz korzystać z serwisu forBETna swoim smartfonie znacznie szybciej! Zakłady Prematch oraz zakłady Na ŻYWO, match tracker i szybkie płatności masz teraz w swojej kieszeni!

Ściągnij aplikację forBET już teraz i bądź w centrum największych wydarzeń sportowych!

Zakłady bukmacherskie forBET w aplikacji na Androida

Główne funkcje aplikacji:

  • Największy wybór zakładów przedmeczowych oraz zakładów Na ŻYWO
  • Szybkie płatności poprzez aplikację
  • Match tracker pozwalający śledzić przebieg wydarzeń sportowych
  • Możliwość uzupełnienia kuponów i grania zakładów
  • Przegląd zagranych zakładów

Ostrzeżenie: Aby w pełni korzystać z funkcji aplikacji mobilnej forBET musisz przebywać na terenie Polski, być osobą pełnoletnią, posiadać konto na www.iforbet.pl oraz być podłączonym do Internetu.

Zapraszamy! ForBET Zakłady Bukmacherskie – oficjalny sponsor m.in. Artura Boruca, Śląska Wrocław, Skry Bełchatów, Włókniarza Częstochowa oraz ŁKS Łódź. Wspieramy polski sport!

Comments are closed.